Bėgimas „Simono Daukanto takais“
Parašė infmok· Rugsėjo 28 2016 14:32:17

Rugsėjo 23d.
Papilėje vyko jau 24-as tradicinis „Simono Daukanto takais“ bėgimas. Susirinko didelis būrys rajono moksleivių ir svečių iš Mažeikių sporto mokyklos. Geras oras, saulė pakėlė bėgikams nuotaiką prieš distanciją. Nemažas būrys bėgikų atstovavo Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijai. Gabrielius Milius (2 a, kl.), 2c klasės mokiniai Justas Gricius, Rokas Vičys, Dimitrij Tulin, Edvinas Gerika bėgo 1500 m. Papilės miestelio gatvėmis. Rokas užėmė aukštą 4-ą vietą. Erika Rimša (2 c, kl.), Kotryna Vilūtytė (2 a, kl.) ir Aistė Dvariškytė (1 c, kl.) įveikė 1000 m. Kotryna buvo 2-a, Erika 3-a. Gražiai ir kovingai, kaip ir berniukai, bėgo Aistė. 2000 m. už gimnaziją bėgo Irmantas Šimulionis (4 a, kl.) ir Mindaugas Kalenda (4 c, kl.). Karys-savanoris Irmantas atkaklioje kovoje laimėjo 2-ą vietą, po jo buvo futbolininkas Mindaugas (3 v.). Visi dalyviai buvo apdovanoti ne tik saulėta popiete, bet ir atminimo dovanėlėmis, o prizininkai – medaliais.