Jaunųjų tyrėjų konkurso atgarsiai
Parašė djk-foto· Gegužės 16 2017 14:10:15
Akmenės rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyrius š.m. vasario mėnesį organizavo Jaunųjų  tyrėjų konkursą, kuriame dalyvavo Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos mokiniai Rebeka Žebrauskaitė (3c klasė)  ir Linas Šepkauskas (3b klasė). Jiems buvo suteikta galimybė dalyvauti tarptautinėje praktinėje konferencijoje Brianske.Plačiau ....
DSC_5603.JPG

Išplėstos Naujienos
Akmenės rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyrius š.m. vasario mėnesį organizavo Jaunųjų  tyrėjų konkursą, kuriame dalyvavo Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos mokiniai Rebeka Žebrauskaitė (3c klasė)  ir Linas Šepkauskas (3b klasė). Jiems buvo suteikta galimybė dalyvauti tarptautinėje praktinėje konferencijoje Brianske.
Pagal kvietimą Rebeka ir Linas bei lydinti mokytoja Vaidilutė Šepkauskienė balandžio 27-28 d. dalyvavo tarptautinėje praktinėje konferencijoje ,,Pirmieji žingsniai į mokslą“  Brianske (Rusija). Konkursui buvo atrinkta 140 mokinių tiriamųjų darbų, kurie paskirstyti pagal mokslo sritis į 14 sekcijų. Rebeka Žebrauskaitė pristatė tiriamąjį darbą ,,Vitamino C nustatymas augalų sultyse“ biologijos sekcijoje, o Linas Šepkauskas - ,,Nuotekų dumblo ir bioskaidžių atliekų komposto kokybė“ – chemijos sekcijoje. Darbus vertino ir klausimus teikė Briansko universitetų dėtytojai ir kompetentingi mokytojai. Mokiniai darbus pristatė ir į klausimus atsakinėjo anglų kalba, specialiai pasiruošusiai vertėjai verčiant į rusų kalbą.
Kiekvienoje sekcijoje vertinimo komisija bendrai vertino svečių iš Baltarusijos ir Lietuvos bei šeiminikų (Rusijos) mokinių darbus. Linas Šepkauskas tapo prizininku, apdovanotas medaliu ir garbės raštu.
Dėkojame švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyresniajai specialistei Nijolei Mockuvienei už rūpinimąsi kelionės organizavimu  ir vairuotojui Arvidui Rimkui už saugią kelionę.


Vaidilutė Šepkauskienė