Sveikatos ir sporto savaitė, skirta gimnazijos gimtadieniui
Parašė djk-foto· Lapkričio 04 2011 10:32:36
Spalio 17–20 dienomis vyko sveikatos ir sporto savaitė, skirta gimnazijos gimtadieniui.

Plačiau ....

Išplėstos Naujienos
Šventinė savaitė prasidėjo mokinių iniciatyvinės grupės „MES“ pasveikinimu prieš pirmą pamoką. I aukšto fojė atidaryta moksleivių kūrybinių darbų paroda. Po pamokų I klasių mokiniai bėgo tradicinę „Trumpąją mylią“. Jų saugumą užtikrino jaunieji policijos rėmėjai. Antradienį tinklinio varžybose susirungė II klasių mokinių komandos. Pirmąją vietą iškovojo IIc, antrąją IIb, treti liko IIa. Trečiadienį, po dviejų pamokų, jaunieji policijos rėmėjai surengė akciją „Sveika gimnazija be cigaretės“: demonstravo prevencinius filmukus, mokiniai atsakinėjo į pareigūno A. Klišausko klausimus ir laimėjo prizus. Po pamokų vyko krepšinio turnyras 3x3, kuriame susirungė 10 komandų. Vieną komandą sudarė policijos pareigūnai. Į finalą pateko 4 komandos: „Gatviniai“, „Skėriai“, „Swed“ ir „Gimnazistai“. Pirmą vietą laimėjo komanda „Gatviniai“(Ignas Morkūnas, Martynas Valters, Rokas Milašiūnas), antrą vietą laimėjo komanda „Skėriai“ (Mantas Norbutas, Benas Alseika, Mantas Mickus), trečią vietą - komanda „Swed“ (Laurynas Židkovas, Ignas Lupeika, Aivaras Stankus). Žaidėjus palaikė šauni merginų šokėjų komanda: Vaiva  Novogreckaitė, Kristina Garuckaitė, Daina Žilinskaitė, Izabelė Juodeikytė, Agnė Zibolytė, Gabrielė Juodeikytė. Mokinių iniciatyvinė grupė „MES“ atliko I-IV klasių mokinių anketinę apklausą apie rūkymą. Ketvirtadienį visus pasitiko akcijos „Nedelsk“ stendas ,,Dėl savęs ir tų, kurie Tave myli“, rožinis kaspinas iš žvakučių, kuriuos paruošė Raudonojo kryžiaus jaunimas. Skaitykloje surengta „rožinė lentyna“. Po 3 ir 4 pamokų fojė buvo rodomos savaitės renginių nuotraukos.