2024 Gegužės 05 22:55:50

image Spektaklis Aucėje image
Taip, Ramučių gimnazijos mokiniai savo nuostabius pasiekimus parodo ir netolimame užsienyje.
Spektalis vyko Aucės kultūros namų salėje į kurią susirinko mišri publika, nuo mažų berniukų ir mergaičių iki garbaus amžiaus žmonių.
Spektaklio metu mes buvome Ramučių gimnazijos oro paslaugų klientai. Mėgavomės skrydžiu aplink pasaulį kartu su Peru Giuntu. Gėrėjomės šokiais, dainomis bei įdomiu spektaklio siužetu. Aplankėme Graikiją, čia publiką pakerėjo gerai sušoktas graikų liaudies šokis sirtakis, Turkiją, kur žiūrovams labai patiko merginų pilvo šokis. Aplankėme Prancūziją, šioje šalyje išgirdome dainą prancūzų kalba, pabuvome Rio de Ženeire, čia taip pat išklausėme dainos, kurią atliko Ramučių gimnazijos mokytojų kolektyvas. Viską vainikavo apsilankymas  Amerikoje. Žinoma, nepamiršome ir Lietuvos, kur girdėjome lietuvišką liaudies dainą. Aucės publikai labai patiko, jog du kartus „grįžome“ ir į Latviją. Matėme du latvių liaudies šokius. Scenoje šoko Daivos Liuberskytės-Šukienės šokių kolektyvas, Violetos Serbintienės vadovaujamas Talentų klubas, Dainavimo studija, grupė „45 min.“ Žiūrovus pakerėjo mūsų gimnazistų profesionalus elgesys scenoje. Visi šypsojosi ir parodė, kad jiems scenoje patinka. Spektaklio programa buvo tokia įdomi, kad dėmesį sutelkę, ramiai stebėjo ir patys mažiausi tą dieną buvę žiūrovai. Jiems mėgautis nesutrukdė net kalbos barjeras.
Spektakliui pasibaigus Aucės gyventojai padėkojo karštais plojimais. Lietuviškai padėkojo ir Aucės mokyklos direktorė Indra Špėla. Išdalinus gėles ir padėkos žodžius, latviškai bei lietuviškai, Ramučių gimnazijos mokiniai turėjo puikią galimybę pabendrauti su Aucės mokiniais, po visko vykusioje diskotekoje. Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija parodė savo neapsakomą nuoširdumą, talentą, darbštumą, puikiai pasirodė ir patys gerai praleido laiką.

Indrė Samaliūtė 2c klasės mokinė