2024 Balandžio 22 20:15:30
image Navigacija image
image image
image Įvykiai image
Pr A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
image image
image Kontaktai image
Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija

Adresas: Ramučių g. 5, LT-85159 Naujoji Akmenė

Elektroninis paštas: ramuciu.mokykla@akmene.lt

Telefonas: (8 425) 56 853
Faksas: (8 425) 56 961
image image
image Ugdymo karjerai naujienos image

PATVIRTINTA 2017 M. BENDROJO PRIĖMIMO Į LIETUVOS AUKŠTĄSIAS MOKYKLAS TVARKA


Š. m. gegužės 15 d. buvo patvirtintas 2017 m. bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštųjų mokyklų pirmosios pakopos ir vientisąsias studijas tvarkos aprašas, kuris nustato stojančiųjų į Lietuvos aukštąsias mokyklas (universitetus ir kolegijas), dalyvaujančias 2017 m. bendrajame priėmime, prašymų priimti studijuoti, išsilavinimą liudijančių ir kitų reikalingų dokumentų teikimo, konkursinio balo ir konkursinių eilių sudarymo, stojančiųjų ir aukštųjų mokyklų informavimo apie priėmimo rezultatus tvarką, taip pat nustato svarbiausias stojamųjų egzaminų į menų studijų programas ir stojančių į ugdymo mokslų studijų programas motyvacijos vertinimo bei atskirų priėmimo veiksmų datas.
Stojantieji prašymus studijuoti Lietuvos aukštosiose mokyklose galės pildyti ir koreguoti LAMA BPO informacinėje sistemoje nuo birželio 1 d. iki liepos 19 d. 17 val. Į prašymą bus galima įtraukti iki 9 pageidavimų, kuriuos bus galima papildyti ar išbraukti, keisti jų eiliškumą, pasirinkti studijų formą ir finansavimo pobūdį. Jei prašymas bus koreguojamas kelis kartus, galios paskutinė koreguoto prašymo versija.
2010–2017 m. baigusių Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklas (išskyrus baigusių tarptautinio bakalaureato programas) asmenų brandos atestatų ir 2010–2017 m. perlaikytų brandos egzaminų duomenys į priėmimo sistemą įkeliami tiesiai iš valstybinės informacinės sistemos duomenų bazių. Duomenų įkėlimo veiksmą atlieka stojantysis.
Į Lietuvos aukštąsias mokyklas stojantieji asmenys, vidurinį išsilavinimą įgiję anksčiau nei 2010 m., laikę tarptautinius užsienio kalbos egzaminus, išsilavinimą įgiję užsienio šalių institucijose, baigę tarptautinio bakalaureato diplomo programą, užsienio lietuviai, kurie ne mažiau kaip trejus metus gyvena ar yra gyvenę užsienyje, o atvykę į Lietuvos Respubliką pradėjo mokytis ne ankstesnėje kaip aštuntoje klasėje, sportininkai, turintys sporto pasiekimų ir stojantys į sporto studijų krypties studijų programas, turi pateikti minėtą informaciją prisegant tai įrodančių dokumentų kopijas LAMA BPO informacinėje sistemoje.
Visą 2017 m. bendrojo priėmimo tvarką rasite „Stojantiesiems 2017 m.“ skiltyje.


Kviečiame į dvimetę neakivaizdinę jaunųjų aktorių mokyklą


Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g. 1 B, Vilnius) 2017 m. rugsėjo mėnesį  savo veiklą pradeda Neakivaizdinė jaunųjų  aktorių mokykla.
Ji skirta  visiems šalies bendrojo ugdymo, profesinių mokyklų, neformaliojo ugdymo įstaigų  9–10
klasių mokiniams, kurie domisi teatru, kinu, Lietuvos ir pasaulio kultūriniu gyvenimu, ieško sceninės saviraiškos galimybių, nori susipažinti su šiuolaikinio teatro profesionalais bei išbandyti save kaip aktorių.
Norintieji mokytis šioje mokykloje pateikia mokinio registracijos anketą el. p. audrone.urbelioniene@lmnsc.lt. iki rugpjūčio 31 d. Sesijos data bus paskelbta rugsėjo 1 d. http://www.lmnsc.lt/lt/aktoriu_mokykla. Kvietimas mokytis bus išsiųstas anketoje nurodytu el. pašto adresu.
Mokykla mokama. Mokinio vienos sesijos mokestis – 30 eurų.
Daugiau informacijos tel. 865638112, Meninio ir kultūrinio ugdymo skyriaus metodininkė Audronė Urbelionienė.
http://www.lmnsc.lt/lt/aktoriu_mokykla

Vilniaus Gedimino technikos universiteto stovykla moksleiviams  „Pažink profesiją“!  2017 m. birželio 26 - liepos 1 d. (6 dienos)

Ši stovykla skirta vyresnių klasių moksleiviams iš visos Lietuvos, burianti jaunuolius universiteto studentų miestelyje - auditorijose, laboratorijose, studentų bendrabutyje.

Stovyklos misija – padėti moksleiviams geriau suprasti, kokie pasirinkimai ir kokios galimybės jų laukia „profesijų pasaulyje“, išbandyti save įvairių formų laboratoriniuose užsiėmimuose,
patirti atradimo ir tyrimo džiaugsmus, patenkinti smalsumą apie studentiško gyvenimo ypatumus, apie prisitaikymą universiteto aplinkoje, sutikti įvairių žmonių, pabendrauti su studentais,
kurie papasakos apie universitetą, specialybių privalumus.
Stovykloje moksleiviai praktiškai susipažįsta su aplinkosauga, aviacija, mechanika, inžinerija, elektronika, transportu, informacinėmis sistemomis, bei kūrybinėmis industrijomis.
Stovyklautojams suteiksime unikalią progą apsilankyti VGTU kūrybiškumo ir inovacijų centre „LinkMenų fabrikas“ - erdvėje, kurioje  galima kurti, brandinti ir įgyvendinti savo idėjas.
Fabriko cechai ir biurai priims kūrybiškus ir veržlius moksleivius, kurie apsilankys ir susipažins su 3 D, foto/video, reklamos, audio, spalvų, grafikos, metalo, medžio ir kitais cechais.
Mokiniams sudaromos sąlygos „paragauti studentiško gyvenimo“ – apgyvendinimas bendrabutyje, paskaitos, įvairių fakultetų paruoštos dieninės programos, bei neišdildomos pramogos vakarais.
Programą dalyviams ruošė patyrusių akademikų, VGTU studentų, bei karjeros specialistų profesionalų komanda.
REGISTRACIJA: https://goo.gl/iRI6G0
Daugiau informacijos galite rasti čia: https://goo.gl/pxmRwm
Raskite mus Facebook‘e: https://www.facebook.com/VgtuStovyklapp/
Vieta: Saulėtekio al. 11, Vilnius
Dalyvių amžius: 9 – 12 klasės
Stovyklos kaina: 150 eurų
Kontaktai pasiteiravimui: El. paštas: stovykla@vgtu.lt

„Architeitis 2017“ pradeda pirmąjį savo žygį. Renginys vyks 2017 m. gegužės 25 d.

Šio projekto pagrindinis tikslas – padėti kiekvienam jaunam žmogui susipažinti su savo gyvenimo projektavimo galimybėmis. Kviečiame dalyvauti įvairiose viešose paskaitose, meno dirbtuvėse, taip pat esate laukiami judėjimo erdvėje, kviečiami pasivaišinti arbata, o renginį vainikuos koncertas! Nepraleiskite šanso gauti priemonių savo gyvenimo architektūriniam stebuklui įgyvendinti!
Registruotis el. paštu architeitis2017@leu.lt (nurodyti mokyklą ir dalyvių skaičių).
Daugiau informacijos galite rasti feisbuko paskyroje „Architeitis 2017“.

KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS. Gegužės 18 d., nuo 12.30 iki 21 val. – kūryba vyks iki pat vakaro!

Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Kūrybinių industrijų fakultetas (KIF) į vieną vietą buria kūrybinių industrijų bendruomenę:  praktikus ir profesionalus, studentus ir dėstytojus, moksleivius ir mokytojus, bei visus besidominčius kūrybinėmis industrijomis ir kviečia dalyvauti išskirtiniame renginyje  - KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS.
Dirbtuvėse įvairių kūrybinių seminarų ir praktinių užsiėmimų metu moksleiviai dirbs ir kurs kartu su kūrybinių industrijų profesionalais. Kūrybinių dirbtuvių programoje – platus įvairių teorinių ir praktinių renginių kompleksas, orientuotas į jaunimo kultūrinių, komunikacinių, meninių, technologinių ir verslumo kompetencijų ugdymą.
Vieta: Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Kūrybinių industrijų fakultetas (Trakų g. 1, Vilniuje)
Renginio informacija socialiniame tinkle Facebook:
https://www.facebook.com/events/797292637091347/Vilniaus Gedimino technikos universitetas kviečia Jus į Atvirų durų dieną!

Data: 2017.03.31, Vieta: Saulėtekio rūmai, Saulėtekio al. 11, Vilnius

Saulėtekio rūmuose vyksiančioje studijų mugėje VGTU atstovai parodys, kuo įdomus VGTU studento gyvenimas. Renginio metu visi besidomintys bakalauro studijomis gaus informacijos apie studijų programas, turės galimybę pasikonsultuoti su VGTU studentais, dėstytojais bei Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro darbuotojais.
Sužinokite, kaip papasakoti močiutei, kas yra kūrybinės industrijos, kaip moderniosios technologijos transformuoja verslus, kokios yra naujos kartos komunikacijos!
Išbandykite savo žinias modernaus pinigų pasaulio bei saugus eismo ir technologijų žaidimuose, išgirskite ką kalba robotai bei nepraleiskite galimybės sudalyvauti paskutiniame „Makaronų tiltai 2017“ moksleivių atrankos etape. Galbūt jūsų komanda pagerins esamus rekordus!
Visą informaciją apie renginį rasite štai čia http://www.vgtu.lt/norintiems-studijuoti/bakalauro-ir-vientisosios-studijos/informacija-stojantiesiems/atviru-duru-diena-vgtu/332?nid=103910
Daugiau informacijos tel. (8-5) 274 4949, el. paštu priemimas@vgtu.lt.
articles: atviru duru dienos.jpgarticles: vu gmc add programa.jpgarticles: jaunojo pedagogo akademija 03 24.jpg

VU Verslo mokyklos „Verslumo akademija“


#Verslumo akademija –Vilniaus universiteto Verslo mokyklos organizuojamas renginys, skirtas 9-12 klasių moksleiviams, norintiems susipažinti su verslu iš arčiau ir „pasimatuoti“ verslo studijas.
#Laikas. Paskaitos ir įvairūs įdomūs užsiėmimai vyks penkis šeštadienius nuo kovo 18 iki balandžio 22 d. #Registracija vyksta iki kovo 17 d. Registruotis gali čia: goo.gl/WwZkvD Dalyvių vietų skaičius yra ribotas, todėl kviečiame paskubėti registruotis!
#Daugiau informacijos ir programą rasi čia: http://www.vm.vu.lt/news/238/43/Kvieciame-moksleivius-i-Verslumo-akademija-2017

Vilniaus Gedimino technikos universitetas kviečia Jus į Atvirų durų dieną!


Data: 2017.03.31 Vieta: Saulėtekio rūmai, Saulėtekio al. 11, Vilnius Saulėtekio rūmuose vyksiančioje studijų mugėje VGTU atstovai parodys, kuo įdomus VGTU studento gyvenimas. Renginio metu visi besidomintys bakalauro studijomis gaus daugiau informacijos apie studijų programas, turės galimybę pasikonsultuoti su VGTU studentais, dėstytojais bei Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro darbuotojais. Daugiau informacijos tel. (8-5) 274 4949, el. paštu priemimas@vgtu.lt.
Išsamią informaciją apie atvirų durų dieną, paskaitas ir visa kitą, rasite štai čia http://www.vgtu.lt/norintiems-studijuoti/bakalauro-ir-vientisosios-studijos/informacija-stojantiesiems/atviru-duru-diena-vgtu/332?nid=103910

ISM IŠANKSTINIS PRIĖMIMAS


Apie priėmimą Nuo vasario 1 d. iki balandžio 30 registruokitės enroll.ism.lt ir prisekite reikalingus dokumentus. Pretenduojantys į dalinai arba visiškai finansuojamą mokslą laukite kvietimo į motyvacinį pokalbį, kuris vyks 2017.05.01–05 dienomis! Reikalingi dokumentai: Gyvenimo aprašymas; Paso / ID kortelės kopija; Pažymėjimus / diplomus, už kuriuos yra pridedami papildomi balai stojant; Metinių pažymių užpildyta formą, pasirašytą mokyklos vadovo (forma); Stojamosios studijų įmokos kvitą (45 EUR) (mokėjimo kvitas). Daugiau informacijos http://renkuosiism.lt/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_term=2017-03-15&utm_campaign=ISM%20kvie%C4%8Dia%20dalyvauti%20ISM%20Atvir%C5%B3%20dur%C5%B3%20dienoje

ISM Atvirų durų diena „The Future is in Your Hands“


ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kviečia 10–12 klasių moksleivius, jų tėvus ir mokytojus jau kovo 18 dieną dalyvauti ISM Atvirų durų dienoje „The Future is in Your Hands“. Atvirų durų dienos metu dalyviai turės ne tik puikią progą sužinoti, kokios yra ateities studijų prognozės ir tendencijos, kodėl verta studijuoti ISM universitete, bet ir išgirsti intriguojančias ISM alumnų sėkmės istorijas, dalyvauti diskusijoje su ISM dėstytojais, neformalioje aplinkoje susipažinti su ISM studentais bei visų bakalauro studijų programų vadovais. Po renginio dalyviai bus kviečiami dalyvauti interaktyvioje ekskursijoje „Šiuolaikiškos studijos istorinėje erdvėje“, kurios metu bus galima pamatyti ir įvertinti visus modernaus universiteto teikiamus privalumus, darniai įsiliejančius į istorinę aplinką. Renginio laikas: Kovo 18 d., 11:00–14:30 val.
Renginio vieta: ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas (113 aud., II rūmai, Arklių g. 18, Vilnius)

VDU studijų Vilniuje patyrimai


Šį penktadienį (kovo 17 d.) Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia į Vilnių, kur vyks informacinis, pažintinis renginys „VDU studijų Vilniuje patyrimai“. Pagrindinė šių metų moksleiviams skirtos atvirų durų dienos Vilniuje idėja – universitetą ir jo bendruomenę pažinti per patirtį. „VDU studijų Vilniuje patyrimai" vyks LEU patalpose, T. Ševčenkos g. 31, Vilniuje. Čia renginio dalyvių lauks studijų programų pristatymai, pokalbiai su VDU absolventais, pasimatymas su VDU bendruomenės nariais ir priėmimo į studijas informacija.
Daugiau informacijos: http://www.vdu.lt/lt/vdu-studiju-vilniuje-patyrimai/.
Programą rasite prisegtame faile. Veiklų ir lektorių pristatymai bus paskelbti čia: http://bit.ly/VDU-VILNIUS

Didžiausia specializuota paroda Pabaltyje „Tarptautinių studijų dienos 2017“

Radisson Blu Hotel Lietuva, Konstitucijos pr. 20 Vilnius kovo 16 d. 2017, 10.00 – 18.00
Parodoje dalyvaus tarptautinės kalbų mokyklos, prestižinės privačios Anglijos mokyklos, koledžai ir universitetai iš įvairių pasaulio šalių.
Nemokamas "Karjeros gidas" 15-19 metų moksleiviams padėsiantis pasirinkti profesinę kryptį ir atlikti karjeros testą. Registracija parodos metu. Parodos lankytojai galės susipažinti su užsienio švietimo įstaigomis ir sužinoti:
- Apie aukštojo išsilavinimo programas (Bachelor, Master, MBA), akivaizdinį, neakivaizdinį ir distancinį mokymą Didžiojoje Britanijoje, Olandijoje, Danijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Čekijoje, JAV, Italijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Rusijoje, Kanadoje ir kitose šalyse;
- Apie pagrindinio ir vidurinio išsilavinimo programas geriausiose mokyklose ir koledžuose Didžiojoje Britanijoje, JAV, Vokietijoje, Portugalijoje;
- Apie parengiamąsias programas stojimui į universitetą, privačias ir valstybines mokyklas ir koledžus;
- Apie profesinį išsilavinimą užsienyje, įskaitant nemokamą išsilavinimą Anglijoje;
- Apie kalbų stovyklas 7-18 metų moksleiviams, kalbų kursus jaunimui ir suaugusiems užsienyje;
- Pačias populiariausias vasaros grupines keliones mokantis anglų kalbos ir aktyviai poilsiaujant Anglijoje ir Maltoje;
- Apie kalbų kursus vadovams, kompanijų ir organizacijų specialistams;
- Apie geriausias mokyklas ruošiančias specialistus viešbučių ir turizmo srityje;
- Apie nemokamą išsilavinimą ir galimybę gauti stipendijas, paskolas;
- Apie tarptautinius IELTS ir Kembridžo egzaminus. Įėjimas nemokamas.
Daugiau informacijos http://www.balticcouncil.lt/lt/parodos-ir-seminarai/didziausia-specializuota-parodaarticles: VGTU 2017.jpgarticles: 20170329.jpgVilniuje Vytauto Didžiojo universitetas
siūlo naujas galimybes studijoms Vilniuje. Šia proga moksleiviai, jų tėveliai ir mokytojai yra kviečiami kovo 17 d. 10 val. į VDU studijų Vilniuje patyrimus.
Renginyje Jūsų lauks:
• VDU studijų programų Vilniuje pristatymas
• Paskaitos ir praktiniai užsiėmimai moksleiviams
• Susitikimai su absolventais ir studentais
• Priėmimo į studijas informacijos pristatymas ir konsultacijos
Daugiau informacijos ir registracija: http://www.vdu.lt/lt/vdu-studiju-vilniuje-patyrimai/ Informaciją apie VDU studijų Vilniuje patyrimus teikia: VDU Studijų informacijos centras K. Donelaičio g. 52-116, 44248, Kaunas Tel.: (8 37) 323 206 El. p.: vdu@vdu.lt

KALĖJIMŲ DEPARTAMENTO PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS TEISINGUMO MINISTERIJOS MOKYMO CENTRAS 2017-2018 MOKSLO METAI ATVIRŲ DURŲ DIENŲ PROGRAMA
2017 m. kovo 24, balandžio 21, gegužės 26 ir birželio 16 dienomis Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Mokymo centras organizuoja atvirų durų dienas 11-12 klasių moksleiviams bei asmenims įgijusiems vidurinį išsilavinimą ir besidomintiems pataisos pareigūno profesija bei norintiems iš arčiau susipažinti su Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Mokymo centru. Atvirų durų dienų metu visi turės galimybę iš arčiau susipažinti su Lietuvos bausmių vykdymo sistema, Mokymo centro vykdoma Pataisos pareigūno moduline profesinio mokymo programa bei stojimo sąlygomis, apžiūrėti Mokymo centro materialinę bazę (mokymo klases, sporto salę, biblioteką, bendrabutį, tirą ir pan.), bus atsakyta į visus rūpimus klausimus. Būtina išankstinė registracija: tel. +370 5 271 8504, el. paštas: ausra.brazdauskiene@kdmc.lt Kontaktinis asmuo: Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė Aušra Jasiūnaitė - Brazdauskienė. DĖMESIO! Vietų skaičius ribotas.

articles: 2012_02.jpg

„Meno profesijų gidas“ Plungėje
Plungės kultūros centras kovo 18 dieną nuo 13 val. organizuoja pažintinį renginį jaunimui „Meno profesijų gidas“, kurio metu Lietuvos aukštosios mokyklos pristatys jose organizuojamas kūrybines, menines studijų programas ne tik teoriškai, bet ir praktiškai. Renginio metu bus organizuojama Lietuvos aukštųjų mokyklų meno profesijų mugė, praktiniai užsiėmimai bei meniniai kūrybinių studijų programų pristatymai. Šio renginio metu lankytojai galės bendrauti su aukštųjų mokyklų specialistais, konsultuotis karjeros klausimais, išbandyti kai kurias kūrybines, menines studijų programas praktiškai - šokis, fotografija, rūbų ir šukuosenų dizainas, teatras, dainavimas, filmų kūrimas, grafinis dizainas ir kt., sužinoti karjeros galimybes ne tik skirtinguose miestuose, bet ir atskirose Lietuvos aukštosiose mokyklose bei susipažinti su skirtingomis meno sritimis. Tai puiki galimybė jaunam žmogui padėti ieškoti savęs, atrasti savuosius gabumus, pomėgius ir apsispręsti, kokią profesiją jam derėtų rinktis ateityje. Įvairiais iškilusiais klausimais galite kreiptis telefonu - 8 623 58961
articles: KSUatvirudurudiena2017.jpgDĖMESIO!
Į VILNIŲ išvykstame vasario 3 d. (penktadienį) 7 val. iš Ramučių gimnazijos kiemo!


Turėkite po 3 eurus bilietui.
Būtinai susipažinkite  su LITEXPO parodos puslapiu Studijos 2017, perskaitykite viską iki galo, kad galėtumėte išnaudoti visas parodos teikiamas galimybes. Praneškite jei kas nebevykstate!!!
Nevėluokite :)
Mokytoja Indra Tijūnaitienė

PATVIRTINTOS 2017 M. BENDROJO PRIĖMIMO DATOS


Š. m. sausio 11 d. LAMA BPO valdybos posėdyje buvo patvirtintos 2017 m. bendrojo priėmimo į universitetus ir kolegijas datos. Stojantieji prašymus studijuoti Lietuvos aukštosiose mokyklose galės pildyti LAMA BPO informacinėje sistemoje nuo birželio 1 d. iki liepos 19 d. 17 val. Prašymo pageidavimų sąraše bus galima keisti ir papildyti ar išbraukti studijų programas, jų eiliškumą, studijų formą ir finansavimo pobūdį. Tačiau nebus galima įrašyti tų studijų programų, kuriose numatytas stojamasis egzaminas, testas arba motyvacijos vertinimas jau bus įvykę arba iki pagrindinės stojamųjų egzaminų sesijos metu tvarkaraštyje numatyto stojamojo egzamino, testo arba motyvacijos vertinimo liks mažiau kaip 24 valandos. Pagrindinė stojamųjų egzaminų sesija vyks birželio 16 d. – liepos 7 d. Pagrindinio priėmimo pirmojo etapo kvietimas studijuoti bus paskelbtas liepos 24 d. iki 12 val., antrojo etapo – rugpjūčio 1 d. iki 17 val. Po pagrindinio priėmimo likus laisvų studijų vietų rugpjūčio 10 – 16 d. 17 val. bus galimybė teikti papildomo priėmimo prašymą, kurio kvietimas studijuoti bus skelbiamas rugpjūčio 21 d. iki 12 val. Visas 2017 m. bendrojo priėmimo datas rasite „Bendrojo priėmimo“ skiltyje „2017 m. datos“ http://www.lamabpo.lt/bendrasis-priemimas/2017#1879
XV tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS 2017!

Parodos renginiai, daugiau informacijos rasite čia: http://litexpo.lt/lt/parodos/studijos-2017
Lietuvos edukologijos universitetas tradiciškai kviečia 11–12 klasių moksleivius į „Jaunojo pedagogo akademiją” (JPA). Moksleiviai geriau pažins pedagogo profesiją, ugdysis lyderystės, bendravimo, komandinio darbo ir organizacinius įgūdžius. Dokumentų formas ir daugiau informacijos galite rasti adresu: http://leu.lt/lt/leu_naujienos/leu_laisvalaikio_naujienos/jpa-2017.html
Kvietimas į "Aukštųjų mokyklų mugę 2017" Žalgirio arenoje!

articles: Aukstmokmuge.jpg

Vilniaus Gedimino technikos universitetas kviečia į Atvirų durų dieną!

Data: 2016.12.09 Vieta: Saulėtekio rūmai, Saulėtekio al. 11, Vilnius Saulėtekio rūmuose vyksiančioje studijų mugėje VGTU atstovai parodys, kuo įdomus VGTU studento gyvenimas – Atvirų durų dienoje bus galima susipažinti tiek su studentų kasdienybe universitete, tiek su laisvalaikio leidimo galimybėmis po paskaitų. Renginio metu visi besidomintys bakalauro studijomis gaus daugiau informacijos apie studijų programas, turės galimybę pasikonsultuoti su VGTU studentais, dėstytojais bei Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro darbuotojais. Daugiau informacijos tel. (8-5) 274 4949, el. paštu priemimas@vgtu.lt. Išsamią informaciją apie atvirų durų dieną rasite štai čia: http://www.vgtu.lt/norintiems-studijuoti/bakalauro-ir-vientisosios-studijos/informacija-stojantiesiems/atviru-duru-diena-vgtu/332?nid=103910

VGTU kviečia moksleivius į temines paskaitas Jaunojo inžinieriaus mokykloje (JIM)! JIM paskaitos organizuojamos ne tik darbo dienomis, bet ir šeštadieniais, tad paskaitose gali apsilankyti ir visa klasė. Paskaitėlės yra nemokamos, tereikia tik užsiregistruoti! Paskaitėlės ir ekskursijos įvyks gruodžio 6 d. ir gruodžio 21 d. Visą paskaitų tvarkaraštį galite rasite čia: http://www.vgtu.lt/norintiems-studijuoti/moksleiviams/jaunojo-inzinieriaus-mokykla/449 . Registracija vyksta elektroniniu paštu jim@vgtu.lt arba telefonu 8 5 274 4949. Išklausiusiems 5 ar daugiau paskaitų, bus įteiktas Jaunojo inžinieriaus sertifikatas.

VU Vaikų universitetas kviečia į VU Vaikų universiteto 2016 m. rudens-žiemos sesiją, kuri vyks lapkričio 10 – gruodžio 19 dienomis Vilniuje ir Kaune! Dauguma šios sesijos paskaitų ir užsiėmimų vyks mažesnėse grupėse, kuriose jaunieji studentai galės ne tik atlikti įvairias praktines užduotis, bet ir gauti atsakymus į visus rūpimus klausimus. Daugiau informacijos http://www.vu.lt/kviecia/vaiku-universitetas


Atvirų durų diena Lietuvos sveikatos mokslų universitete Visus moksleivius, kurie nėra tvirtai apsisprendę, kur stoti mokytis, ar nori iš arti pamatyti aukštąsias mokyklas, jų fakultetus, susipažinti su studijų programomis, dėstytojais, studentais, atvirų durų dienos – puiki proga. Kviečiame į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto atvirų durų dieną, kuri vyks 2016 m. lapkričio 25 d. atskirai kiekviename fakultete. Anatomijos muziejų (A. Mickevičiaus g. 9) bus galima aplankyti nuo 12.00 val. iki 18.00 val. Norinčių dalyvauti registracija vyks iki lapkričio 20 d.: http://www.lsmuni.lt/forms/page.php?fid=9

KTU informatikos fakultetas kviečia moksleivius, besidominčius informacinėmis technologijomis, registruotis į nuotolines programavimo pamokėles. Šios nuotolinės pamokėlės gali padėti, ruošiantis valstybiniams brandos egzaminams, tobulinant IT srities gebėjimus. Registracija į pamokėles vyks iki lapkričio 1 d. (tačiau moksleiviai gali registruotis ir vėliau). Programavimo pamokėlės nemokamos. Moksleiviai, kurie atsakingai mokosi gauna sertifikatus. Registracija į nemokamą ir nuotolinį mokymų ciklą: goo.gl/nAM1nE Pirma pamokėlė bus paskelbta lapkričio 3 d. naujienose: goo.gl/6guo5X


LCC švenčia 25-ių metų jubiliejų festivalyje RESTART’2016. Daugiau informacijos https://www.lcc.lt/lt/restart/

Vilniaus Gedimino technikos universitetas kviečia Jus į Atvirų durų dieną!
Data:  2016.12.09
Vieta:  Saulėtekio rūmai, Saulėtekio al. 11, Vilnius

Saulėtekio rūmuose vyksiančioje studijų mugėje VGTU atstovai parodys, kuo įdomus VGTU studento gyvenimas – Atvirų durų dienoje bus galima susipažinti tiek su studentų kasdienybe universitete, tiek su laisvalaikio leidimo galimybėmis po paskaitų. Renginio metu visi besidomintys bakalauro studijomis gaus daugiau informacijos apie studijų programas, turės galimybę  pasikonsultuoti su VGTU studentais, dėstytojais bei Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro darbuotojais.
Daugiau informacijos tel. (8-5) 274 4949, el. paštu priemimas@vgtu.lt.


VGTU  kviečia moksleivius į temines paskaitas Jaunojo inžinieriaus mokykloje (JIM)!
JIM paskaitos organizuojamos ne tik darbo dienomis, bet ir šeštadieniais, tad paskaitose gali apsilankyti ir visa klasė. Paskaitėlės yra nemokamos, tereikia tik užsiregistruoti!
Paskaitėlės įvyks lapkričio 12 d. (šeštadienis) ir lapkričio 25 d. Visą paskaitų tvarkaraštį galite rasite čia: http://www.vgtu.lt/norintiems-studijuoti/moksleiviams/jaunojo-inzinieriaus-mokykla/449 .
Registracija vyksta elektroniniu paštu jim@vgtu.lt arba telefonu 8 5 274 4949.
Išklausiusiems 5 ar daugiau paskaitų, bus įteiktas Jaunojo inžinieriaus sertifikatas.


Paroda "Tarptautinių studijų dienos 2016"

Paroda vyks 2016 m. spalio 24 dieną (pirmadienį), nuo 10:00 iki 18:00 valandos, viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ konferencijų centre, Konstitucijos pr. 20, Vilniuje. Nemokamo “Karjeros gido” pristatymas, 13-19 metų moksleiviams padėsiantis pasirinkti profesinę kryptį ir atlikti karjeros testą. Parodos lankytojai turės galimybę tiesiogiai pabendrauti su daugiau nei 80-ies mokymo įstaigų atstovais, kurie pristatys: bakalauro ir magistro studijų programas. Parodos lankytojai galės susitikti su universitetų atstovais iš Didžiosios Britanijos, Kanados, JAV, Šveicarijos, Olandijos, Danijos, Ispanijos, Italijos, Čekijos, Norvegijos, Hon Kongo, Prancūzijos, Vokietijos. Kalbų ir akademines stovyklas moksleiviams bei jaunimui, stovyklos Anglijoje ir kitose šalyse. IELTS,  Cambridge English ir kitus egzaminus. Parodos metu vyks seminarai. Įėjimas į parodą – nemokamas! Daugiau informacijos galite rasti  tinklalapyje http://balticcouncil.org/lt/parodos-ir-seminarai/didziausia-specializuota-parod

Studfestas - konferencija apie studijas ir karjerą
2016 m. spalio 14 d. (penktadienį) Siemens Arenoje Vilniuje vyks konferencija - festivalis apie studijas, karjerą ir gyvenimo kelio pasirinkimą pabaigus mokyklą. Studfesto metu pranešėjai dalinsis savo patirtimi, kaip planuoti karjerą, pagal kokius kriterijus rinktis studijų kryptį ir ką daryti jau šiandien, kad galėtum būti sėkmingu ateityje. Studfesto dalyviai turės galimybę išgirsti net 16 motyvuojančių, įdomių ir naudingų pranešimų. Pertraukų tarp pranešimų metu galės gyvai pabendrauti su aukštųjų mokyklų atstovais bei sėkmingą karjerą susikūrusiais žmonėmis. Po pranešimų išsišėlti koncerte, kuriame gros visiems gerai žinoma muzikinė grupė. Daugiau informacijos galite rasti  tinklalapyje Studfestas - konferencija apie studijas ir karjerą | Siemens arena

Mokslo ir inovacijų forumas „SOCIAL CODE‘16“
2016 m. spalio 6 d. Kaune, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) naujajame daugiafunkciniame mokslo ir studijų centre (V.Putvinskio g. 23) įvyks aukščiausio lygio mokslo ir inovacijų forumas „SOCIAL CODE‘16“, kuriame susiburs verslo ir kūrybinio sektoriaus atstovai, mokslininkai ir tyrėjai, aptarsiantys socialinių inovacijų, kurių įtaka ekonomikai kasmet didėja, padėtį Baltijos šalyse ir Europoje. Renginyje vyks konferencija, kurioje dalyvaus įkvepiančias idėjas skleidžiantys pranešėjai, vyks kūrybinės dirbtuvės, mokslo ir technologijų demonstracijos, socialinių inovacijų pristatymas. Daugiau informacijos galite rasti  tinklalapyje http://www.vdu.lt/lt/ivykiai/mokslo-ir-inovaciju-forumas-social-code16/

Atvirų durų dienos mokiniams Šiaulių universitete

2016 m. kovo mėn. Šiaulių universitete vyks įdomūs ir naudingi renginiai, atvirų durų dienos mokiniams. Kovo 3 d. „Diena su studentu“, kovo 17 d. „Karjeros ir kontaktų mugė“. Daugiau informacijos galite rasti universiteto tinklalapyje www.su.lt „Stojantiesiems“.Tarptautinė paroda STUDIJOS 2016

2016 m. vasario mėn. 4 d. abiturientams organizuojama išvyka į XIV tarptautinę mokymosi, studijų ir karjeros planavimo parodą STUDIJOS 2016, kuri vyks Vilniuje, LITEXPO parodų rūmuose. Vykstantieji privalo iš anksto susipažinti su renginio programa, kurią rasite LITEXPO parodų rūmų tinklalapyje, taip pat apmąstyti, kas domina, pasiruošti klausimų, nes parodoje reikės informacijos ieškoti savarankiškai. Jei kam reikia pagalbos, turite klausimų, kreipkitės į mokytoją Reginą Kriaučiūnienę (36 kab.).2016 m. sausio 15 d. atvirų durų diena “Moksleivių diena VDU”
. Šiame renginyje moksleiviai turės galimybę išvysti universiteto erdves, pabendrauti su visų fakultetų atstovais, įvairiais studentiškais kolektyvais. Vyks specialūs karjeros testai, bus galima pasitikrinti savo anglų kalbos lygį.2015 m. lapkričio 13 d.
Ramučių gimnazijoje organizuojama tradicinė Studentų diena. Daugiau informacijos gimnazijos tinklalapyje.

 
imageimage