2024 Gegužės 07 09:06:36

image Startuoja projektas “Neabejingi Akmenės ateičiai”! image
Šis projektas skirtas populiarinti Akmenės kraštui ir jo žmonėms garsinti. Projekto vieta – Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija, tačiau projekto veiklas vykdysime ne tik Akmenės, bet ir kitose Lietuvos rajonuose. Projekto metu lankysime Akmenės rajono naudingais ištekliais turtingiausias vietas, fotografuosime, filmuosime, rinksime ir sisteminsime informaciją, kalbinsime Akmenės kraštui nusipelniusius žmones, bendradarbiausime su vietine žiniasklaida, rengsime parodas, konferencijas, akciją Naujosios Akmenės miesto aikštėje, organizuosime keliones į Lietuvos mokyklas. Šiuo projektu siekiame, kad jaunimas didžiuotųsi savo kraštu, artimiau jį pažintų, suvoktų Akmenės krašto svarbą Europos kontekste. Šiais darbo metodais ir veiklomis skatinsime jaunimo aktyvumą, kūrybiškumą, saviraišką, verslumą, bendradarbiavimą. Projektas vyks iki 2013 m. gegužės mėnesio.
Mūsų projektas ir jo veiklos vykdomi rezultatai atsispindės sukurtame dokumentiniame filme ir leidinyje „Neabejingi Akmenės ateičiai“. Kad pasiektumėme geresnių rezultatų grupės „Akmeniškiai“ nariai dalyvavo mokymo kursuose „Tavo projekto KABLYS“ ir „Jaunimo Dimensija“ Kaune ir Trakuose.
Šiuo projektu mes norime parodyti tik vieną, bet pačią stipriausią sritį – Akmenės gelmių turtus, kuriais didžiuojamės, nes jų turime daugiausiai Lietuvoje. Vėlesniuose neformalios grupės „Akmeniškiai“ planuose esame numatę išsamiai gvildenti kitas sritis – parodyti Akmenės kraštą iš istorinės, kultūrinės ir etninės pusės.
Su gražia ateities vizija grupė „Akmeniškiai“ šiam projektui iškėlė prasmingą tikslą – skleisti informaciją apie Akmenės rajoną ir parodyti, kad ypatingais žemių gelmių turtais besididžiuojančiame krašte gyvena ypatingi žmonės.