2024 Gegužės 20 04:56:50

image Ramučių bėgikai antri image
Lietingą kovo 28 dieną Akmenės gamtos ir kultūros parke vyko į mokyklų žaidynių programą įtrauktos lengvosios atletikos kroso estafečių varžybos, kuriose šiais metais dalyvavo Kruopių pagrindinės, Ventos gimnazijos, Akmenės gimnazijos ir Ramučių gimnazijos mokinių komandos.

image Nuskambėjo Dainų diena image
Balandžio 22 dieną Ramučių gimnazijoje skambėjo dainos.  Dainų pasirinkta tema – vardai.

image EUROPOS SĄJUNGOS JAUNŲJŲ MOKSLININKŲ KONKURSO NACIONALINIO ETAPO DALYVIAI image
Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinis etapas Vilniuje suburia gabiausius tiriamuosius darbus atliekančius mokinius. Konkursas vyksta dviem etapais. Pirmajame etape yra pateikiamas tiriamojo darbo aprašas ir atrenkami geriausi darbai į konkurso nacionalinį etapą.
Baigiamajame ture, balandžio 13–14 dienomis vykusiame Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre, buvo pristatytas 61 darbas. Šiemet konkursui pateiktų darbų autoriai tyrė nanodalelių poveikį ekosistemai, vėžines ląsteles, vabzdžių elgseną, elektromagnetinės spinduliuotės bei kitų veiksnių įtaką augalų augimui, ieškojo būdų, kaip nuo puvimo apsaugoti vaisius, kaip panaudojant nuotekų dumblą, vandenį, ir antrines žaliavas padidinti įvairių augalų derlių.
Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos II gimnazijos klasės mokiniai Linas Šepkauskas ir Rebeka Žebrauskaitė pristatė darbą „Nuotekų dumblo ir bioskaidžių atliekų komposto kokybės įtaka augalų vystymuisi“. Pagal konkurso reikalavimus buvo parengtas stendinis pranešimas ir darbo aprašas. (Stendinį pranešimą galite rasti čia...).
Balandžio 15 dieną Švietimo ir mokslo ministerijoje buvo apdovanoti šio konkurso nacionalinio etapo dalyviai ir nugalėtojai. Mūsų gimnazijos mokiniai buvo apdovanoti diplomais už sėkmingą darbo pristatymą.

news: su ministre.jpg

image TARP ŠALIES GERIAUSIŲ image
Balandžio 12 – 16 dienomis Marijampolėje vyko 2016 m. Lietuvos jaunių (gimusių 2000 ir 2001 m.) bokso čempionatas. Šio čempionato vienas iš tikslų – išaiškinti stipriausius šalies boksininkus, kurie atstovaus Lietuvą Europos jaunių bokso čempionate.
Akmenės rajono sporto klubas AKMENINIS KUMŠTIS ir Akmenės rajono sporto centras į šį čempionatą delegavo 4 Ramučių gimnazijos moksleivius: Gedą Petrošių, Leinartą Kulvaitį, Aleksandrą Nėcelį ir Armandą Miežutavičių.
Traukiant burtus sėkmės pritrūko Gedui Petrošiui (svorio kategorija iki 52 kg.) ir Leinartui Kulvaičiui (svorio kategorija iki 80 kg.). Abu akmeniškiai jau pirmose kovose taškais nusileido pajėgiems varžovams, kurie vėliau tapo čempionais.
Labai aukštą meistriškumą varžybose demonstravo Aleksandras Nėcelis (svorio kategorija iki 63 kg.) ir Armandas Miežutavičius (svorio kategorija iki 60 kg.). Aleksandras iškovojo aukštą trečiąją vietą, o Armandas laimėjęs tris kovas iškopė net iki finalo, kuriame tik taškais, rezultatu 2:1, nusileido Panevėžio sporto internato auklėtiniui.
Abu boksininkai tapo kandidatais į 2016 m. Lietuvos jaunių bokso rinktinę ir gegužės pabaigoje, kartu su geriausiais šalies jaunių amžiaus grupės boksininkais, išvyks į tarptautinę 10 dienų bokso stovyklą Baltarusijoje.

Akmenės rajono sporto centro bokso mokytojas Mantas Mačius
news: IMG_3250m.JPG

image Talentų klubas Panemunės pilyje image
Balandžio 15 dieną Ramučių gimnazijos Talentų klubas Panemunės pilyje rodė spektaklį „Žaidžiame meilę pagal Šekspyrą“.

12973575_1148604988504525_3096698277640026721_o.jpg

image Rusų kalbos popietė image
Balandžio 7 dieną įvyko rusų kalbos popietė, kurią organizavo mokytoja Nadiežda Loc. Popietės pavadinimas "Tai buvo neseniai - tai buvo seniai" (Это было недавно - это было давно).

image Eruditai 2016 image
Kiekvienais metais mūsų gimnazijoje vyksta tradicinis eruditų konkursas.