2024 Gegužės 18 16:36:33

image Studentų diena image
Ką veikti baigus mokyklą? Į kurį miestą, universitetą ar kolegiją stoti? Kokią profesiją pasirinkti? Tai klausimai, aktualūs ne vienam gimnazijos mokiniui, o ypač abiturientams.
Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija stengiasi padėti savo mokiniams. Lapkričio 16 dieną jau penktą kartą buvo surengta Studentų diena. Tai atvirų durų diena  universitetams, kolegijoms bei buvusiems, dabar jau studijuojantiems, mokiniams. Šiais metais mus aplankė Šiaulių Valstybinė Kolegija, Šiaulių Universitetas, Vilniaus Valstybinė Kolegija, Vilniaus Universiteto Tarptautinė Verslo mokykla, Klaipėdos Jūrininkų mokykla bei organizacija „Kastu“, padedanti norintiems stoti į užsienį. Jau nuo ankstus ryto aukštųjų mokyklų atstovai rinkosi gimnazijos aktų salėje, kur pertraukų metu bendravo su mokiniais. Pamokų metu mokyklos bibliotekoje ir aktų salėje vyko paskaitos, kuriose aukštosios mokyklos prisistatė plačiau, o studentai aplankė mokinius pamokose. Visą dieną salėje stovėjo lenta, ant jos gimnazistai turėjo galimybę užrašyti juos dominančius klausimus, į kuriuos renginio pabaigoje atsakinėjo grįžę studentai. Renginį vedė Viktorija Rimkutė ir Ignas Morkūnas.
Renginį vainikavo flashmob‘as, kuriam vadovauti sutiko Lietuvoje garsus choreografas Paulius Šinkūnas.

Indrė Samaliūtė 3c