2024 Gegužės 08 18:27:09

image Studentų diena 2016 image
Lapkričio 18 dieną Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijoje vyko tradicinis karjeros planavimo renginys - Studentų diena, kurią organizavo mokytojos Indra Tijūnaitienė, Virginija Račkauskienė, Violeta Serbintienė bei Mokinių taryba. Į mokyklą sugūžėjo buvę abiturientai iš daugelio Lietuvos mokymosi įstaigų. Taip pat sulaukėme dėstytojų iš Kauno technologijos universiteto, Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Šiaulių valstybinės kolegijos, Vilniaus dailės akademijos Telšių bei Klaipėdos fakultetų, Klaipėdos universiteto, Lietuvos karo akademijos, Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos. Svečiai moksleiviams pasakojo apie studijų programų įvairovę, universitetus bei kolegijas, kuriose mokosi ar dirba, studentišką gyvenimą bei būsimų profesijų perspektyvas. Ramučių gimnazistai taip pat galėjo bendrauti su universitetų atstovais pertraukų metu, domėtis konkrečiomis aukštojo lavinimo mokyklomis. Pamokų metu dėstytojai klasėse pristatinėjo savo mokyklas, studijų programas, stojimo galimybes, perspektyvas. Visą dieną svečiai turėjo galimybę pasivaišinti "Labas" kavinėje, kurią įrengti pasistengė mokytoja Vanda Jasevičienė. Studentų dieną vainikavo renginio apibendrinimas, kurį vedė gimnazijos abiturientė Viktorija Pociūtė ir gimnazijos prezidentas Gvidas Šulskis. Vedantieji, visų dalyvių vardu padėkojo Akmenės rajono savivaldybei už projekto „Studentų diena“ finansavimą. Refleksijos metu, atvykę dėstytojai, antrino vieni kitiems, kad nuostabi mokyklos atmosfera, puikus priėmimas, nerealūs mokiniai, ir kad dar ne kartą norėtų sugrįžti, o buvusi Ramučių gimnazijos prezidentė prisiminė ne taip seniai paliktą mokyklą ir kaip visada savo entuziazmu pasidalijo su visa bendruomene. Visus susirinkusius pasveikino Akmenės rajono meras Vitalijus Mitrofanovas. Galiausiai grupės "Delčia" atlikėjai Valerijus Šerelis ir Andrius Almanis padovanojo nuotaikingą koncertą!
Džiugu, kad buvę mokyklos mokiniai taip noriai grįžta į savo mokyklą ir noriai dalijasi įgyta patirtimi, įspūdžiais su Ramučių bendruomene. Laukiame sugrįžtant.

Kamilė Raudoniūtė,
Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos Mokinių tarybos narė