2024 Balandžio 18 17:56:38

image Konferencija "Romuvos" gimnazijoje image
Sausio 27 d. Šiaulių ,,Romuvos" gimnazijoje vyko 11 -oji mokinių konferencija ,,Mitinis poetinis žmogaus, gyvūnų ir augalų pasaulis“. Šiemet renginio kryptis buvo šeima (lietuvių etnokultūroje). Konferencijoje dalyvavo Ramučių gimnazijos dvi mokinių grupės. Plenariniame posėdyje pranešimą „Tėvų ir vaikų santykiai senovėje ir dabar“, iliustruotą meniškai sukurtu filmu demonstravo  Salvija Stankutė (2b kl.)  ir Agneta Balvočiūtė (3d kl.), mokines konsultavo lietuvių k. mokytoja I. Naumovienė.  Akvilė Bumblauskytė (2d kl.) ir Viktorija Suprinavičiūtė (2d kl.) skaitė pranešimą ,,Šeimos narių santykiai lietuvių liaudies pasakose“ sekcijoje, joms pasiruošti padėjo lietuvių k. mokytoja I. Znutienė. Konferencijoje buvo skaitoma daugiau kaip keturiasdešimt pranešimų (žodinių, vaizdinių-video, stendinių) iš įvairių Šiaulių regiono mokyklų bei Žemaitijos. Mokinės susipažino su ,,Romuvos“ gimnazija, išklausė bendraamžių darbų, palygino su savo parengtais darbais, įgijo pranešimo rašymo įgūdžių, stebėjo ir mokėsi, kaip įvairiai juos galima pristatyti. Konferencija buvo naudinga: pasisemta patirties, patirta gerų emocijų ir įspūdžių.

Mokytoja Indra Naumovienė