2024 Balandžio 20 15:42:45

image Tautosakos vakaronė „Tėkra būs veselė“ image
Žvarbią sausio 12 popietę  3b klasės mokiniai, pasipuošę tautiniais rūbais, rinkosi į gimnazijos aktų salę, kur vyko stilizuotos vestuvės.

image Kalėdinių renginių ciklas image
2016 metų Kalėdinė karuselė pradėjo suktis su kasmetine akcija „Maltiečių sriuba“. Mokytoja Vanda Jasevičienė, kartu su Ramučių gimnazijos būreliu „Jaunieji maltiečiai“ rūpinosi šia akcija miesto aikštėje, uždegant Kalėdinę miesto eglutę.

image Konkursas "Sveikiausia ir sportiškiausia klasė 2016" image
Konkursas vyko spalio 3 - lapkričio 30 dienomis.  Jame dalyvavo pirmų klasių mokiniai.

image Matematikų - informatikų savaitė image
Gruodžio 5–9 dienomis gimnazijoje pirmų gimnazijos klasių mokiniams buvo organizuojama matematikos ir informacinių technologijų savaitė.

SAM_1138.JPG

image Biblioteka atgimsta image
Baigiasi 2016 – Bibliotekų metai, tačiau mūsų gimnazijos bibliotekoje - Renesansas. Šiemet bibliotekos vedėja Regina Altukavičienė jau spalio mėnesį sustabdė nuolat skubančius mokytojus pakviesdama prie arbatos puodelio pakalbėti ne apie darbą.

20161214_152908.jpg

image Skaitymas – sėdėjimas ant pasaulio stogo image

Penktadienį, gruodžio mėn. 16 d., 2a klasės lietuvių kalbos  pamoka, skirta užklasiniam skaitymui, vyko bibliotekoje (2016m.- Bibliotekų metai, prezidentės D.Grybauskaitės paskelbta  akcija „Knygų Kalėdos“).  Mokiniams buvo skirti namų darbai:  perskaityti  pasirinktą knygą, sukurti jai vizitinę kortelę ir atsakyti motyvuotai į klausimą, kodėl šią knygą turėtų perskaityti  mano bendraamžis.  Pamokos pradžioje mokytoja  papasakojo apie didžiausią ir mažiausią pasaulyje knygą, pristatė E. Veinerio knygą „Laimės geografija“. Mokiniams buvo išdalintos vertinimo lentelės. Pirmiausia mokiniai  turėjo išrinkti tik pagal  pavadinimą tris knygas, kurias pasirinktų skaityti ( N. Linin „Sibirietiškas auklėjimas“, J. Pikoult „Namų taisyklės“, T. Gerritsen „Išlikusieji“). Po to kiekvienas mokinys pristatė knygą ir skaitė atsakymą į pateiktą klausimą. Pamokos pabaigoje lentelėse mokiniai pažymėjo penkias knygas, kurias skaitytų  po rekomendacijos. Daugiausia buvo paminėta P. Macormick „Parduota“ ir M. Burgess „Heroinas“.  Pamoką baigėme D. Didro mintimi, kad  nustojus skaityti, nustoji mąstyti.  Todėl vienintelis būdas pasėdėti ant pasaulio stogo – knyga.
2a klasės mokinė Neringa Petrovaitė
Images: 15657811.jpg news: 15658669.jpg

image Padėka mokiniams - išvyka į Šiaulių dramos teatrą image
Gruodžio 9 dieną 43 mokiniai pajudėjome iš gimnazijos kiemo  link Šiaulių. Gimnazijos direktorė Helena Daugmaudienė padovanojo kelionę mokiniams, kurie buvo aktyvūs, stropiai mokinosi, gerai lankė pamokas.