2024 Gegužės 18 17:19:36

image Lietuvos mokinių rusų kalbos olimpiados III (šalies) etapas image
Balandžio 11-13 d. Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijoje vyko XX Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiados III (šalies) etapas. Olimpiados tema – „Lietuva – Rusija: istorijos ir kultūros kryžkelėse“. Ramučių gimnazijos 2f klasės mokinė Valeria Maximova šioje olimpiadoje apdovanota Lietuvos Respublikos rusų kalbos mokytojų asociacijos pagyrimo raštu už gerą pasirodymą olimpiadoje. Mokinė turėjo spręsti testą, kuris tikrino bendrąsias rusų kalbos žinias, atlikti burtų keliu tekusią kūrybinę užduotį ir dalyvauti raiškiojo skaitymo konkurse. Merginos mokytoja Tamara Chlystova. Šis apdovanojimas Valeriai labai reikšmingas, suaktyvinęs dar didesnį žingeidumą, norą siekti kuo geresnio rezultato. Mokinė džiaugiasi galėjusi atstovauti rajoną ir palyginti savo rusų kalbos žinias su kitais Lietuvos mokiniais.
news: DSC_9236.JPG

image Jubiliejinis konkursas "Jūrų keliais-2013" image
Balandžio 26 d. startavo moksleiviams skirtas konkursas "Jūrų keliais".

image Dešimtokų tautosakinė vakaronė "Kasmetinius papročius prisiminus...“ image
Prieš Atvelykį  Ramučių gimnazijos antrokai rinkosi  į tautosakinę vakaronę ,,Kasmetinius papročius prisiminus...“, kuri skirta Tarmių metams.

image Atvirų durų savaitė tėvams image
Balandžio 8 – 12 dienomis gimnazijoje organizuojama atvirų durų savaitė tėvams. Šios savaitės metu tėveliai galėjo konsultuotis įvairiais klausimais: brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo, vidurinio ugdymo programos įgyvendinimo, profesinio informavimo, ugdymo karjerai, įvairiais ugdymo klausimais, pasikalbėti su specialiuoju pedagogu, socialiniu pedagogu, policijos komisariato atstovu, medicinos slaugytoja. Pasiūlymas tėveliams apsilankyti dalykų pamokose didelio populiarumo nesulaukė. Jie maloniau mokiniams pamokas profesinio informavimo tema vedė savo darbovietėse. Tėvų darbovietėse apsilankė 1a, 1b, 1d, 1e, 1f, 2a, 2b, 3b klasių mokiniai.

image Atvirų durų savaitė tėvams 2013 image
Balandžio 8-12 dienomis gimnazijoje organizuojama Atvirų durų savaitė tėvams

SAVAITĖS PROGRAMA
  1. Tėvų lankymasis pamokose – kasdien 8.00-15.30
  2. Tėvų vedamos pamokos klasėje, kurioje mokosi jų vaikas – pagal atskirą tvarkaraštį.
  3. Tėvų bendras renginys su klase – pagal atskirą tvarkaraštį.
  4. Konsultacijos: plačiau...

image Draugiškas šėlsmas Ramučių gimnazijoje image
Kovo 18-22 dienomis Ramučių gimnazijoje buvo organizuojama Veiksmo savaitė "BE PATYČIŲ". Organizatoriai planavo įvairias veiklas, kvietė gimnazistus ir mokytojus nelikti abejingais ir prisijungti prie renginių, kuriais siekiama neleisti pamiršti apie tai, kas yra draugiškas ir pagarbus bendravimas.

image Žemės diena Ramučių gimnazijoje image
Mūsų Žemė – tik mažytė planeta Saulės sistemoje, kurios aplinkos išsaugojimas neatsiejamas nuo žmogaus vykdomos veiklos. Kasmet minimos Žemės dienos proga, kovo 20 dieną, Ramučių gimnazijoje, vyksta įvairūs renginiai.

earth flag.jpg