2024 Gegužės 05 14:24:58

image Rusų kalbos popietė image
Lapkričio 20 dieną po septynių pamokų visi rinkosi į aktų salę rinkosi mokiniai, kurie mokosi rusų kalbos. Vyko smagi popietė, skirta Kalbų dienai. Kiekviena klasė paruošė trumpą pasirodymą pagal pasirinktą rusišką dainą. Išgirdome rusų liaudies ir šiuolaikinių dainų, pamatėme linksmus šokius. Žiūrovai atsakinėjo į klausimus apie Rusiją ir Lietuvą, spėjo mįsles. Už teisingus atsakymus buvo apdovanoti minkštais žaisliukais ir saldžiais prizais.

Visą savaitę II aukšte veikė paroda „Rusiški raštai“. II klasių mokiniai per dailės pamokas susipažino su rusiškų suvenyrų raštais ir spalvomis, piešė vazas, šaukštus, virdulius, skryneles, ąsočius, dekoravo lėkštes. Balsuojant buvo išrinkti gražiausi piešiniai, jų autoriai apdovanoti prizais popietės metu.

news: 2233.jpg

image Tolerancijos diena. Pilietiškumo pamoka vokiečių karių kapinėse image
Lapkričio 16-oji - tai tarptautinė Tolerancijos diena. Šią dieną skatinama atkreipti visuomenės dėmesį į žmones, skirtingai mąstančius, kitos tautybės, sergančius ir turinčius problemų (alkoholio, narkomanijos).  Visą savaitę Ramučių gimnazijoje pertraukų metu bei po pamokų vyko mokinių ir mokytojų organizuojami renginiai, skirti ugdyti toleranciją, pakantumą, kantrybę, gebėjimą suprasti kitus.

Paskutinę savaitės dieną, penktadienį,  1A klasės mokiniai  kartu su istorijos mokytoja Alina Vaitkevičiene, Akmenės rajono savivaldybės tarybos nariais Ramučių gimnazijos mokytoju Raimondu Bitinu ir Algirdu Gargasu  vykome į Alkiškių vokiečių karių kapines, kur ilsisi vokiečių ir rusų kariai. Išklausę mokytojos, savivaldybės tarybos narių pasakojimų apie pasaulinių karų atgarsius Akmenės rajone, apie Vokiečių karių kapų globos tautinės sąjungos veiklą, kuri rūpinasi žemiečių kapais visame pasaulyje, uždegėme žvakutes ir padėjome gėlių prie paminklo, taip pagerbdami žuvusių karių atminimą.

Namo grįžome įgavę naujos patirties, daugiau sužinoję apie mūsų krašto praeitį.
1A klasės mokinė Aistė Griciūtė
news: 100_0116m.JPG

image Studentų diena image
Ką veikti baigus mokyklą? Į kurį miestą, universitetą ar kolegiją stoti? Kokią profesiją pasirinkti? Tai klausimai, aktualūs ne vienam gimnazijos mokiniui, o ypač abiturientams.

image Ramučių gimnazistų prevencinė savaitė - ,,Mes prieš žalingus įpročius” image
Prevencinės savaitės Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijoje yra itin mėgiamos. Šį kartą mokinių iniciatyvinė grupė ,,MES“ kartu  gimnazijos Vaiko gerovės komisijos nariais rengė įvairiausius prevencinius renginius lapkričio 12-16 dienomis tema ,,Mes prieš žalingus įpročius“.

image Prevencinė savaitė image
„MES PRIEŠ ŽALINGUS ĮPROČIUS”
2012 M. LAPKRIČIO 12-16 D.

Savaitės renginių planas plačiau...

image Savivaldos diena image
Spalio 26 dieną Ramučių gimnazijoje vyko Savivaldos diena.

image Mokytojų edukacinė kelionė į Anykščius image
Ankstyvą  spalio  20-osios  šeštadienio  rytą  Ramučių  gimnazijos  mokytojai  išvykome  į  Anykščius.

100_9904.JPG